^^..tuRtLe..^^ hoSqeLdiniSh..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
^^..tuRtLe..^^ hoSqeLdiniSh..!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Onun için neler yaptınız

4 posters
YazarMesaj
$£n0$hy
-MoDerAt0R-
-MoDerAt0R-
$£n0$hy

NeRden=? : neden aşkımın dizinin dibinden deil

Onun için neler yaptınız Empty
MesajKonu: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimePtsi 19 Mayıs 2008 - 22:45

İŞTE HEPSİ

1)Herkesle zıtlaştım
2)Hiç yapmadığım bir davranış olan sıraların üstüne adını yazdım
3)Bir sürü ağır kelimeli aşk şiirleri yazdım
4)Annemle çok fena bir kavga ettim ve stresten burnum 2 kere kanadı biri gece uyurken olmak üzere
5)Günlüğüme hergün "seni seviyorum ... ,ne olur benim ol" yazdım
6)O sinirlendiğinde bende sinirlendim trip yaptım
7)Onun için kavga ettim
8)Ona olan hislerimi anlatan bir şiir bulmuştum ve bir yarışma için gerekliydi ona gösterdim ve güzel dedi
9)Onun için intahar etmeyi düşündüm ama etmedim onunla önümde günler var dedim.
10)Onunla ilgili herşeyde onu savundum
11)Bilgisayarımda onun çıktığı fotoların hepsi var.
12)Onun gibi çenemde gamze olması için resmen kendi kendime öyle tutarak yüz hatlarımı değiştirdim.
13)Onunla hafif tartıştım ama onu sevdiğimden birşey demedim yoksa nasıl bir psikopat olduğumu bilirsiniz.
14)Onunla ilgili komik birşey oldu mu onun yanındaysam hiç gülmedim eğer o da güldüyse hafif gülümsedim.
15)Günlüğümün her sayfasında onunla benim adım aşk oklu bir kalbin içinde oluyor.
16)Onunla dalga geçenlere hadlerini bildirmeye çalıştım ve bildirdim.
17)Kalbimin atma sebeplerinden biridir kendileri
18)Koluma adını derste hocanın gözü önünde görünmez bir halde yazdım.
19)Kaç gece rüyamda onu gördüm
20)Din kitabımın arkasında onun adı "..." şeklinde benimki yazılı şekilde kalpler var.
21)Onun resimlerine bakmaktan gece geç yatıyorum.
22)Onun için günlüğümde sözler ve kendime taktığım sıfatlar var
23)Beni üzdüğü için kolumu jiletledim şu anda çarşamba pazarı benim kolum tabii annemlere düştüm dedim(hatta serap sana gösteririm bir ara)
24)Onun yolunu gözlemek için bahçede güneşin sağlığımı bozmasına rağmen güneşte bekledim ve geçende burnum çok kötü kanadı
25)Onu görmek için bahaneler aramaktan yorulmama rağmen hala arıyorum ve buluyorum
26)En ağır aşk şarkılarını ikimize armağan ediyorum(ör:berdan mardini s.ç.o) gibi
http://yoshy.niceboard.net
dEviLqiRl*
ÇaYLaK
ÇaYLaK

MesajKonu: Geri: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimeSalı 20 Mayıs 2008 - 16:18

Onun için intahar etmeyi düşündüm
Beni üzdüğü için kolumu jiletledim

bu yaptklarını bi marifet mi sanıyosunda buraya yazıyosun abartmışsın hemde çook!!
Ve mükemmel bi örnek oLdun yaNii..!!
$£n0$hy
-MoDerAt0R-
-MoDerAt0R-
$£n0$hy

MesajKonu: Geri: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimeCuma 30 Mayıs 2008 - 19:56

banane ya seviyorum.haaa bu arada abartmadım
AvRiL--RocK
-MoDerAt0R-
-MoDerAt0R-
AvRiL--RocK

NeRden=? : DüNyaDaN!!

MesajKonu: Geri: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimePaz 1 Haz. 2008 - 14:47

dEviLqiRl* biraz dikkat etsen konuşmalarına iyi olur istersen bi forum kurallarını oku (okuduysan teqrar oqu )
$£n0$hy
-MoDerAt0R-
-MoDerAt0R-
$£n0$hy

MesajKonu: Geri: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimeSalı 3 Haz. 2008 - 20:02

teşekkürler AvRiL--RocK
dEviLqiRl*
ÇaYLaK
ÇaYLaK

MesajKonu: Geri: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimePerş. 19 Haz. 2008 - 23:14

AvRiL--RocK demiş ki:
dEviLqiRl* biraz dikkat etsen konuşmalarına iyi olur istersen bi forum kurallarını oku (okuduysan teqrar oqu )

afedersin ama ben naptım simdi!! kuralların hanqisine uymadım bi söylersen çok sevinirim!! yorum yapmak yasak mı bana? küfür mü söyledim? ne dedim? yada gerçekleri söylemek mi kurallara uymuyor ha?!
sena
ÇaYLaK
ÇaYLaK

MesajKonu: Geri: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimeC.tesi 26 Tem. 2008 - 0:11

kişiyi tersleme yaptığını söylüyor sanırım
AvRiL--RocK
-MoDerAt0R-
-MoDerAt0R-
AvRiL--RocK

NeRden=? : DüNyaDaN!!

MesajKonu: Geri: Onun için neler yaptınız   Onun için neler yaptınız Icon_minitimeC.tesi 2 Ağus. 2008 - 15:44

dEviLqiRl* demiş ki:
AvRiL--RocK demiş ki:

afedersin ama ben naptım simdi!! kuralların hanqisine uymadım bi söylersen çok sevinirim!! yorum yapmak yasak mı bana? küfür mü söyledim? ne dedim? yada gerçekleri söylemek mi kurallara uymuyor ha?!

ben kurallara uymadın anlamında demedim yani en azından bi teşekkür edebilirsin ya da tepki gösterceksen de zıtlaşmadan göstermelisin ''bunları bi marifet mi sanıyosun da yazıyosun'' gibi yani en azından uğraşmış hepsini yazmış eğer uyarılmassan bundan daha fazla bi tepki gösterebilirsin bu yüzden :) neyse tatsızlık çıkmasın fazla ileri gittiysem özür dilerim

Onun için neler yaptınız
1 sayfadaki 1 sayfası